У Львові відбувся автопробіг, присвячений річниці Акту відновлення Української держави
Новини

30 червня 2012 року у Львові активісти Шевченківської та Залізничної районних організацій Всеукраїнського об’єднання «Свобода» провели автопробіг вулицями міста, який присвятили 71-й річниці Акту відновлення Української держави та 105 річниці від дня народження Романа Шухевича.

 

 

Автопробіг розпочався з урочистого покладання квітів до пам’ятника Роману Шухевичу у с. Білогорща, що відбувалося під спів хору «Нескорені». Опісля свободівці автомобілями рушили вулицями м. Львова. Учасниками автопробігу були депутати Львівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ігор Сільвестр, Любомира Вовчок, Любомир Мельничук, Тарас Гупало, Святослав Шеремета,  Андрій Яворський  та інші. Загалом участь в автопробігу взяло близько півсотні автомобілістів-свободівців. 

Зі слів голови Шевченківської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», депутата Львівської міської ради Ігоря Сільвестера, щороку останні дні червня оповиті сумом та пронизані закликом до боротьби.

«Символічно, що день проголошення Акту відновлення Української держави та день народження нескореного борця за волю української нації, генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича практично збіглися у часі, адже їхній взаємозв’язок є нерозривний. Цей автопробіг – спрямований на привернення уваги до памятних дат та до фактів новітньої загрози існування України як держави з боку компрадорського режиму Януковича. Впродовж двох годин ми відвідали с. Білогорщу, мікрорайон Левандівка, вул. Люблінську, с. Рудно, м. Брюховичі,  вул. Топольну, проспект Чорновола  та  Рясне-2, де ця поїздка й завершилася», – зазначив Ігор Сільвестер.