Депутати сприяють спортивним організація Львова
Новини

 

Депутати сприяють спортивним організація Львова
24 травня 2012 року під час засідання сесії Львівської міської ради з ініціативи заступника голови фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській міській раді Юрія Михальчишина депутати затвердили ухвалу "Про погодження ЛКП "Спортресурс" місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кастелівці, 8". Це рішення депутатів допоможе розвитку регбійного спорту у місті та закріпить за львівською регбійною командою "Батяри" власний спортивний майданчик.
Як повідомив Юрій Михальчишин, він вже понад рік працює з молодими спортсменами регбійної команди "Батяри", що тренуються та проводять ігри на спортивному комплексі "Кастелівка". За його словами, ще торік цей спортивний комплекс, який перебуває на балансі ЛКП "Спортресурс", був у жалюгідному та занедбаному стані. За роки Незалежності внаслідок економічної кризи практично знищено колишній стадіон комунального підприємства "Львівелектротранс", до якого належало тренувальне поле розміром 40 на 80 метрів, роздягальні та майданчики для гри у волейбол, баскетбол та великий теніс.
"До мене звернулися представники регбійного клубу "Батяри", які кілька років тому зуміли не лише організувати регбійну команду, яка бере участь у змаганнях, але й самотужки вирішили довести до ладу колишній стадіон комунального підприємства "Львівелектротранс", – зазначив Юрій Михальчишин.
Гравці регбійної команди "Батяри" та активні члени молодіжної організації "Завжди вірні" зробили чимало, аби впорядкувати територію спорткомплексу. Зокрема, здійснили маштабне прибирання території стадіону та побутових приміщень (під час толоки вивезли приблизно 30 тонн побутового сміття). Спільними зусиллями зробили лад на полі стадіону (завезли 10 тонн піску та виконали вирівнювальні роботи); встановили металеві регбійні ворота стандартних розмірів; демонтували старі лавки та встановили 10 нових для відпочинку місцевих мешканців; встановили урни для сміття; регулярно прибирають територію спорткомплексу.
Окрім цього, зважаючи на прохання спортсменів та мешканців прилеглих будинків, Юрій Михальчишин сприяв встановленню освітлення на території довкола стадіону. Відтепер молодь може тренуватись у вечірній час доби, а місцеві мешканці – спокійно відпочивати з дітьми.
"Періодично виникають проблеми із фінансовим забезпеченням та із належним утриманням стадіону, але разом ми намагаємося їх розв'язувати. Зокрема молоді спортсмени скаржились на те, що не можуть тренуватися у вечірній час, адже територія, прилегла до стадіону, не була освітлена. Мені вдалося мотивувати виконавчі органи влади, щоб вони у досить стислий термін встановили освітлення навколо стадіону. Зараз молоді спортсмени мають можливість тренуватися ввечері, а мешканці мікрорайону вул. Коновлальця, Сахарова і прилеглих до них вулиць задоволенні, адже можуть безпечно прогулюватися та відпочивати разом з дітьми", – розповів Юрій Михальчишин.
Зважаючи на виконану роботу, бажання молоді займатися спортом та фізично самовдосконалюватися та з огляду на негативну практику знищення спортивних комплексів та паркових територій будівельною мафією, Юрій Михальчишин вважає за необхідне убезпечити спортивний комплекс і територію навколо нього від можливого рейдерського захоплення. Саме щоб уникнути такої ситуації, депутати затвердили ухвалу за якою погодили ЛКП "Спортресурс" місце розташування земельної ділянки та надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кастелівці, 8 у постійне користування для обслуговування спортивного комплексу за рахунок земель, що не надані у власність або користування.
"Це унеможливить захоплення цієї ділянки будівельними рейдерами та нечистими на руку підприємцями, які хотіли б бачити на місці спортивних майданчиків і зони відпочинку елітні котеджі або офісні споруди. Окрім цього, оформлення правовідносин між комунальним підприємством і регбійною командою дозволить залучити кошти до подальшого облаштування території та розвитку спорткомплексу, яких бракує у міській скарбниці", – заявив Юрій Михальчишин.