Невдовзі львів’яни зможуть відмовитися від будь-якої послуги, яку неякісно надано ЖЕКи
Новини

Представники комісії депутатської діяльностіта законностіЛьвівської міської ради винесли на обговорення мешканців проект положення про громадські слухання у Львові. Про це повідомив голова комісії Любомир Мельничук.

Як зазначив депутат, у Львівській міськраді відбулися громадські слухання проекту одного з основних документів, який регулюватиме участь громадськости у виконанні повноважень місцевого самоврядування.

"Однією з особливостей цього документа є чітка процедура відмови від будь-яких послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, які ЖЕКи фактично не надають або ж надають неякісно. Зараз процедура відмови вкрай складна, і щоби відмовитися від тієї чи іншої послуги, потрібна згода всіх мешканців будинку", – повідомив Любомир Мельничук.

"Окрім того, цей документ є базовим для ефективної реалізації права мешканців безпосередньо брати участь у розв'язанні проблем міста. Згідно з ним, львів'яни матимуть змогу ознайомитися з позицією органів місцевого самоврядування щодо актуальних проблем громади. Також містяни зможуть вносити пропозиції і зауваження щодо тих чи інших проблем для вироблення напрямків їхнього вирішення", – розповів депутат.

Любомир Мельничук також додав: "Доповнення та зауваження мешканців врахують у процесі затвердження остаточної редакції проекту "Положення про громадські слухання", який комісія вже найближчим часом винесе на розгляд міської ради".