У Львові відбудеться форум молодіжних діаспорних організацій
Новини

Відбулася зустріч голови конференції українських молодечих організацій Світового Конгресу Українців Мирослава Гочака із секретарем Львівської міської ради Василем Павлюком і депутатами Львівської міської ради Богданом Галайком та Ігорем Бідою.

Під час зустрічі обговорювали можливості співпраці між депутатами Львівської міської ради та українськими діаспорними організаціями, зокрема спільні дії задля організації Форуму української молоді діаспори, 25серпня-2 вересня 2012 року.

Секретар Львівської міської ради Василь Павлюкзазначив, — «Для нас є дуже важливою співпраця із організаціям українців за кордоном. Я докладу зусиль, необхідних для проведення Форуму, адже він однозначно сприятиме посиленню зв’язків між українцями в Україні та за кордоном. На жаль у нас, на відміну від багатьох країн, немає міністерства співпраці із діаспорою, яке  могло б координувати дії українців за кордоном, підтримувати українську культуру в світі. На мою думку, вартувало б змінити цю ситуацію. Наразі ми маємо багато напрацювань та збираємо контакти українських діаспорних організації.».

Депутат Львівської міської ради фракції ВО «Свобода» Богдан Галайко повідомив, — «Співпраця із закордонними українцями надзвичайно потрібна для зміцнення дружніх зв’язків та  розвитку української культури.  Я дуже радий, що  конференція українських молодечих організацій Світового Конгресу Українців вирішила провести Форум української молоді діаспори саме у Львові. Сподіваюся форум допоможе згуртуватися багатьом українським організаціям, які існують за межами України та діяти спільно задля збереження та поширення української культури та допомоги усім українцям за кордоном».