У Львові завдяки депутату захистили права мешканців на належні умови проживання.
Новини

Власників львівського кафе, які облаштували та прибудували об'єкт ресторанного господарства до будинку №30 на вулиці Симона Петлюри оштрафували скерували їм припис про приведення витяжної вентиляційної системи до державних будівельних норм. Цього досягли тільки завдяки спільним діям депутата та мешканців, які врешті домоглися захисту своїх прав на належні умови проживання. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Тарас Семущак.

Як повідомивдепутат, до нього звернулися мешканці будинку №30, що на вул. С.Петлюри, щодо порушення власником закладу ресторанного господарства їхніх прав на належні умови проживання.

"Я звертався щодо цієї проблеми до міського голови, прокурора м. Львова, головного лікаря СЕС та інших. Невдовзі відбулося комісійне обстеження пабу. В ході комплексної перевірки встановили порушення вимог санітарних правил для підприємств громадського харчування та вимог державних будівельних норм, зокрема з порушеннями обладнані повітропроводи витяжної вентиляції закладу ресторанного господарства. За фактами виявлених порушень оштрафовано директора цього закладу, а також скеровано припис про приведення витяжної вентиляційної системи закладу ресторанного господарства у відповідність до вимог ДБН та усунення порушень санітарних правил для підприємств громадського харчування до 15 квітня. Події навколо будинку №30, що на вул. С.Петлюри, є яскравим прикладом вирішення проблем городян, коли мешканцям спільно із депутатом-мажоритарником вдалося захистити свої права на належні умови проживання", – зазначивдепутат Львівської міської ради  від  ВО «Свобода» Тарас Семущак.