За поданням депутата ЛМР Ігора Гладиша у міській раді створена комісія щодо розширення меж Львова
Новини

За поданням депутата ЛМР Ігора Гладиша у міській раді створена комісія щодо розширення меж Львова

Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий. Керівником робочої групи назначено директора департаменту містобудування ЛМР Андрія Павліва, заступником комісії – начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Михайла Бокало. 
 
Серед членів робочої групи – директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич, начальник управління архітектури Юрій Криворучко, заступник начальника юридичного управління Мирослав Гавриляк, депутат ЛМР Ігор Гладиш, керівники проектних інститутів, керівники управління Держкомзему у Львові та у Львівській області.
 
    До 1 червня 2012 року робоча група має підготувати пропозиції щодо економічних, соціальних та юридичних умов, за виконання яких можливе розширення меж Львова, та подати їх на розгляд міському голові Андрієві Садовому.
 
«Створення відповідної комісії це значний поступ вперед. Місто, яке є шляхом України до Європи, не повинно стояти на місці. Розширення меж - це крок до розвитку міста, створення нових промислових комплексів, будівництва житла та загальний комплексний розвиток інфраструктури. Саме таким, на мою думку, повинно бути справжнє європейське місто, до якого прагне громада Львова», – зазначив Ігор Гладиш.