У Львові розпочався «Тиждень кіно Юрія Іллєнка»
Новини

 

У Львові з 1 по 11 грудня триватиме «Тиждень кіно Юрія Іллєнка». На широкому екрані покажуть 8 кінострічок, в тому числі нову версію «Молитви за гетьманом Мазепою». До складу ретроспективних  показів увійшли стрічки, які  Юрій Іллєнко вважав найвищим своїм досягненням в кінематографії.
 
Як зазначив  організатор «Тижня кіно Юрія Іллєнка» у Львові, депутат Львівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Богдан Галайко:
 
«Тиждень кіно Юрія Іллєнка» в Україні відбувається упродовж року, і нарешті приїхав до Львова. Сподіваюся, фестиваль  знайде добру оцінку львівського глядача. Ми переглянемо класику українського кінематографу  та познайомимо львівське панство  з творчістю відомого українського кіномитця, літератора, художника, бо власне Юрій Герасимович Іллєнко у свої працях  відобразив  власні картини як ілюстрацію до видань. Я вважаю, що кінофестиваль пройде успішно і львів’яни отримають від  перегляду  кінострічок  задоволення.  Зичу всім гарного перегляду  і приємного читання творів Юрія Іллєнка».
 
Квитки на «Тиждень кіно Юрія Іллєнка»  можна придбати за дві години  до кожного кіносеансу. Вартість квитка -15 грн. У фойє кінопалацу можна купити книжки Юрія Іллєнка.