У Львові відбувся збір коштів для стипендій дітям-сиротам
Новини

За сприяння депутата Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андріяна Гутника в ресторані "Шекспір" збирали кошти для стипендій десятьом талановитим дітям-сиротам із різних дитячих будинків України, які 2012 року розпочнуть самостійне життя.

 
Кошти отримали, продавши на аукціоні картини художниці Олени Онуфрів (колекція "Тіні на траві" та картина "Арома"), вечірню сукню від fashion-дизайнера Олени Даць, а також інші речі.
 
"Приємно, що заради благочинної справи об'єдналось так багато небайдужих людей. Я після тривалих торгів придбав картину "Зелена енергія" з колекції "Тіні на траві" художниці Олени Онуфрів. Сподіваюсь, що надалі участь у подібних благодійних заходах братимуть щоразу більше львів'ян, адже ми не можемо залишатись осторонь. Проблема сирітства та майбутнє дітей у нашій державі – це тема, до якої справді потрібно привертати увагу громадськости", – зазначив один з організаторів благодійного аукціону, свободівець Андріян Гутник.
 
До організації благодійного аукціону також долучилися: журнал "Viva! Україна", школа плавання Дениса Силантьєва, ресторан "Шекспір".