Ігор Гладиш перебуває у складі офіційної делегації ЛМР у Польщі
Новини
Розпочався офіційний візит делегації Львівської міської ради у Вроцлаві. У складі делегації і голова фракції Партії регіонів у Львівській міській раді Ігор Гладиш
 
Програма відрядження передбачає  зустріч із урядом міста Вроцлава, розподіл по чотирьох групах: житлово – комунальне господарство, економіка – фінанси – бюджет, соціальний захист – освіта – здоров’я - культура – молодь, управління містом – інформаційна політика – структура виконавчих органів.
 
Як повідомив Ігор Гладиш, він  планує побувати у міському комунальному підприємстві з  експуатації автобусів, ознайомитись з роботою відділу співпраці з громадськими організаціями, а також  зустрінеться з депутатами  та Почесним Консулом України у Вроцлаві Гжегожем Дзіком, візьме  участь у засіданні сесії міської ради та інше.
 
 «Ми прагнемо, щоб Львів був не тільки географічно європейським містом, а й не програвав містам Західної Європи за соціально-економічними показниками, - говорить Ігор Гладиш. – І для цього не потрібно чекати, поки Україну визнають членом Євросоюзу. Я переконаний, що наполегливо працюючи над розвитком рідного міста, нам під силу вже сьогодні підняти рівень життя львів’ян»
 
За словами депутата, українцям є чого повчитися у західного сусіда. Відрядження  передбачає вивчення досвіду самоврядування Республіки Польщі, особливостей житлово-комунального господарства, фінансової та економічної діяльності, соціального захисту, освіти, культури, здоров’я тощо. 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради