Ігор Лозинський: міська влада зобов’язана створювати у Львові комфортне та безпечне середовище для громади
Новини

Міська влада зобов'язана створювати у Львові комфортне та безпечне середовище для громади. Про це під час пленарного засідання Львівської міської ради заявив депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Лозинський.

 
Під час сесії міськради Ігор Лозинський звернувся до міського голови Львова з низкою депутатських звернень щодо проблеми пасажирських перевезень у мікрорайоні Левандівка та встановлення пандусів в підземних переходах у місті Львові.
 
Як повідомив свободівець Ігор Лозинський, до нього звернулися мешканці з проханням вирішити проблему пасажирських перевезень у мікрорайоні Левандівка.
 
"Мешканці скаржаться, що дуже важко та довго добратися з певних вулиць мікрорайону до центру міста через незручність сучасних маршрутів громадського транспорту. Також це є проблемою для дітей та студентів, які доїжджають до навчальних закладів, що розташовані у центральній частині Львова. Тому вимагаю від міського голови вжити усіх необхідних заходів для організації належного сполучення з центром міста та передбачити рух маршрутного таксі по вулицях Повітряна – П.Калнишевського", – зазначив Ігор Лозинський.
 
Крім цього, депутат Ігор Лозинський зачитав звернення до міського голови щодо встановлення пандусів у підземних переходах Львова.
"До мене звернулася Голова громадської організації Спілки багатодітних сімей "Щаслива родина" Залізничного району міста Львова Лідія Пристайко з проханням встановити пандуси у підземних переходах на вулицях Любінській, Городоцькій, на перехрестях вулиць Городоцька – Виговського та Городоцька – Вільхова. Голова громадської організації зазначає, що матерям з візочками дуже далеко іти до найближчих пішохідних переходів, аби перейти ці вулиці. Звертаюся до виконавчих органів міста з проханням посприяти у встановленні пандусів в підземних переходах за цими адресами, а також у всіх інших підземних переходах Львова, де їх немає. Вважаю, що міська влада зобов'язана створювати у Львові комфортне та безпечне середовище для громади", – повідомив депутат-свободівець.