У Львові відбулися змагання з пейнтболу «Кубок Веж»
Новини

9 жовтня за підтримки депутата Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Тараса Гупала у Львові відбулися змагання з тактичного пейнтболу «Кубок Веж».

 
Турнір відбувався у промисловій зоні міста Львова між селищем Білогорща та мікрорайону Рясне-1. За перемогу у турнірі боролися 8 команд, зокрема і команда молодіжної організації «Студентська Свобода». Перемогу здобула команда «Mercenaries».
 
«Змагання з тактичного пейнтболу «Кубок Веж» проводиться вже другий рік поспіль на території недобудованого сталеварного заводу. Ця місцевість вибрана невипадково – від заводу залишилися частини архітектури та сталеварні труби, що робить місце ідеальним для проведення для змагань такого виду. Проте підприємства, що знаходяться в Рясне-1 обрали це місце для незаконного сміттєзвалища і регулярно звозять сюди виробничі відходи: скло, пінопласт, різне будівельне сміття тощо. Цей турнір є початком компанії за збереження цієї зони, вже на наступній сесії міської ради звертатимуся до правоохоронних органів, щоб з'ясувати і, відповідно, покарати тих, хто перетворює цю місцевість на смітник», – зазначив свободівець Тарас Гупало.
 
Після змагань свободівці та учасники змагу упорядкували прилеглу територію.