Депутати проголосували за внесення змін до структури міського управління освіти
Новини

Під час пленарного засідання депутати проголосували за внесення змін до структури міського управління освіти. Згідно з цим рішенням, районні відділи освіти мають бути приєднані до управління освіти міста. Крім того, об’єднуються також центральні бухгалтерії та господарські групи в районних управліннях освіти в єдину централізовану бухгалтерію та єдину господарську групу відповідно.

 
Протягом двох місяців виконавчий комітет має розробити нову структуру і штатний розпис управління освіти. Депутати стверджують, що зміна структури не призведе до звільнення людей.
 
«Ми провели нараду з представниками профспілкових комітетів з усіх районів і погодили схему щодо зміни підпорядкування районних управлінь освіти. На наш погляд районні управління освіти - це деструктивний елемент з огляду на те, що керівник районних управлінь освіти підпорядкований і призначається не міським управління освіти, а начальником районної адміністрації. Були прецеденти, коли начальник управління освіти отримував догану лише за те, що він поїхав на освітянську конференцію, а не прибув на нараду до начальника місцевої адміністрації. Ми вважаємо, що таке підпорядкування є неправильним і районні управління освіти не виконують своєї функції. Немає різниці в освітньому процесі в різних районах. Вчителеві не потрібно стільки інспекторів, тому цей пережиток радянщини ми пропонуємо сьогодні централізувати в міське управління освіти, залишити конфігурацію районних управлінь освіти без юридичною особи, тобто без печатки, щоб вони працювали в системі міського управління освіти, і забрати підпорядкування районних управлінь освіти від районних адміністрації», - розповів голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді.
 
Під час обговорення цього питання голова фракції «Фронт змін» у Львівській міській раді Михайло Хміль запропонував зберегти за районними відділами освіти у структурі міського управління освіти статус юридичних осіб. Однак депутатський корпус не підтримав цю пропозицію.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради