Володимир Пасічник, депутат ЛМР, підняв питання стосовно бездомних тварин
Новини

Під час сесії депутат від фракції "Партія Регіонів" Володимир Пасічник ззвернувся до мера міста Андрія Садового надати інформацію що стосується бездомних тварин.

"У зв'язку з масовими присипляннями бездомних тварин в ЛКП "Лев" та неналежними умовами їх утримання, які не відповідають ветеринарним нормам і правилам, та відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу надати інформацію про кількість коштів, що була виділена ЛКП "Лев" у 2010 та 2011 роках з міського бюджету на утримання тварин, яким чином ці кошти було витрачено по статтях витрат, яка норма витрат встановлена для тварини на день, які послуги надавались ЛКП "Лев" протягом 2010-2011 років та на яку суму", - зазначено у зверненні.

Крім того, депутата цікавить скільки тварин було відловлено протягом 2010-2011 років, скільки з них було стерилізовано, скільки присипано і скільки віддано громадянам. Також Володимир Пасічник просить надати перелік заходів, що заплановані для зменшення кількості тварин, які присипаються та забезпечення належних умов утримання тварин та регулювання їх чисельності методами біостерилізації.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради