Завдяки втручанню депутата-свободівця у садочку "Веселка" відновили ремонтні роботи
Новини

Завдяки втручанню депутатів у дошкільному навчальному закладі №69 "Веселка" вдалося відновити роботи із заміни електромережі. Про це повідомив депутат від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській міській раді Андрій Рікота.
 
Як зазначив свободівець, до нього звернулися батьки дошкільнят із проханням втрутитися у ситуацію, що склалася із заміною електромережі у садочку №69. Адже на початок нового навчального року деякі приміщення садочка були знеструмлені, дроти стирчали зі стін.
 
"Виявилося, що кошти, передбачені на ремонт електропроводки в садочку, не було освоєно вчасно. Фактично через нефаховість підрядника роботи, які мали завершити ще 27 липня, досі не виконано. Станом на 3 вересня виконано приблизно 50% робіт. Після втручання депутатського корпусу та представників ЗМІ за суботу підрядник виконав ще 30% робіт. За два тижні до початку нового навчального року я повідомив управління освіти Львова про ймовірність того, що роботи не виконають вчасно. Та однозначної відповіді я так і не отримав. Ба більше, з боку управління освіти не було вчинено жодних дій щодо заміни підрядника чи бодай пришвидшення робіт", – зазначив свободівець, депутат міськради Андрій Рікота.
 
"Завдяки втручанню батьків, журналістів, депутатів нам вдалося відновити роботу підрядника. І якщо виконавець збереже такий темп роботи, то їх встигнуть завершити до кінця тижня. Надалі маю надію, що чиновники під час проведення тендерів чітко прописуватимуть умови в договорах під час визначення підрядників, щоб у разі недотримання термінів чи невиконання будь-яких інших умов несумлінний виконавець поніс відповідальність", – додав представник "Свободи".