Голова Львівської «Свободи» привітав школярів із Днем знань
Новини

Голова Львівської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свободи", депутат Львівської міськради Іван Гринда виступив із вітальним словом у СШ № 82 та №88 на урочистостях з нагоди початку нового навчального року.

 

"Сьогодні для наших першокласників найважливіше свято – день, із якого починається дорога у майбутнє для кожного з нас. Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх учителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо Вам, дорогі наші вчителі, – ми завжди залишаємося вашими учнями!

Зичу нашим першокласникам ніколи не зупинятися на дорозі Знань – вона цікава і по-справжньому нескінченна! Здобувайте знання та будьте завжди найкращими і найуспішнішими. Зі свого боку, як депутат міської ради я робитиму все, аби педагогічному колективу та діткам у школі було затишно й зручно", – наголосив свободівець.

Керівництво школи №82 висловило подяку депутатові за допомогу у розв'язанні нагальних проблем, зокрема, за фінансову підтримку у реконструкції аварійного дашка над входом у школу та за фінансову допомогу під час облаштування спортивного залу.

Також депутат Львівської міськради Іван Гринда подарував бібліотеці школи №88 кілька примірників підручника з Історії України.