У Львівській міській раді відбулась урочиста сесія з нагоди Дня Незалежності
Новини

У Львівській міській раді відбулась урочиста сесія з нагоди святкування 20-річчя Незалежності України. В урочистостях взяли участь міський голова Львова Андрій Садовий, колишні міські голови Львова, представники влади, депутати ЛМР 6-го скликання, депутати попередніх скликань, громадські та політичні діячі міста, львів’яни та гості.

Міський голова Львова Андрій Садовий привітав усіх львів’ян з визначною датою – двадцятиріччям Незалежності України. У своїй промові міський голова побажав львів’янам розуміння та Божої ласки.

«Сьогодні важливо, аби ми просто згадали, навіщо нам була потрібна Незалежність. Господь Бог дав нам один з найкращих куточків на сотвореній ним землі. То ж чи маємо ми право скаржитись на свою долю? Чи маємо право ще щось просити в Бога, крім мудрості, як нам господарювати на цій землі? Вірю в наш народ і наше майбутнє. Вірю в щасливу долю Львова в процвітаючій Україні. Щиро вітаю Вас з Днем нашої Незалежності. Дай нам Боже сил і натхнення в нашій спільній справі. Слава Україні!», - зазначив у промові мер Андрій Садовий.

Також з вітальним словом до громади звернулися заступник голови ЛОДА Володимир Губицький і Герой України, народний депутат України чотирьох скликань Ігор Юхновський.

Ігор Юхновський наголосив на важливості примирення історичної пам’яті. Він сказав, що Схід повинен пробачити Заходу ОУН, а Захід Сходу – НКВД і помилки радянського режиму. І просити пробачення повинно саме молоде покоління. Якщо молодь з різних части України вибачиться за помилки минулого, то, за словами Ігоря Юхновського, в майбутньому наша держава таких помилок не допустить.Під час урочистої сесії міський голова нагородив подяками, дипломами та золотими гербами визначних мешканців міста.

З нагоди Дня 20-ї річниці незалежності України міський голова Андрій Садовий вручив нагороду «Почесний знак Святого Юрія» за вагомий внесок у становлення української державності та активну громадську позицію ветерану ОУН-УПА Дарії Полюзі, особистому ад’ютанту Романа Шухевича Любомиру Полюзі та засновнику та багаторічному капітану футбольної команди «Карпати» Ігорю Кульчицькому.

Фото: zaxid.net