Підняття тарифів на квартплату для мешканців Львова -безпідставне
Новини

"Свобода" вважає підняття тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій (так званої "квартплати") для мешканців Львова безпідставним. Про це заявив голова комісії депутатської діяльності та законності Львівської міської ради свободівець Любомир Мельничук.
 
Як повідомив депутат, виконком ЛМР ухвалив рішення, яким збільшив квартплату для городян на 15-20%. Чиновники запевняють, що громадські слухання провели у всіх будинках, з якими укладають договори на їх утримання.
 
"Нові договори на утримання будинків та прибудинкових територій укладено з порушенням процедури, оскільки, відповідно до положення, за яким було організовано громадські слухання щодо погодження запропонованих чиновниками договорів, явка мешканців будинку була необов'язковою. Проте, для вилучення з переліку послуг певних пунктів необхідна стовідсоткова явка мешканців. "Свобода" вважає, що в часи нестабільної економічної ситуації такі дії є недоцільними. Окрім того, вважаємо недопустимим позбавляти мешканців можливості відмовитися від послуг, котрі ніколи не надавали і не надають. Невдовзі "Свобода" ініціюватиме проведення зустрічей з мешканцями будинків, аби з'ясувати думку громади з приводу цих дій чиновників", – зазначив Любомир Мельничук.