«Свобода» вимагає перевірити дозволи на встановлення літніх майданчиків у Львові.
Новини

На першому   пленарному  засіданні 4-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання

депутат від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода", голова постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Андріян Гутникзвернувся до міського голови Львова з вимогою провести перевірки дозволів та дотримання норм при встановленні літніх майданчиків у м. Львові.

Як повідомив депутат, 5 березня 2009 року на сесії Львівської міської ради депутати затвердили ухвалу про "Порядок отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об'єктів ресторанного господарства". Пізніше до цього документа неодноразово вносили зміни. Зокрема, було визначено, що дозвіл управління видає на підставі позитивних висновків депутатської комісії.

"У цьому документі зазначено: якщо літні майданчики розміщено з порушеннями, їх необхідно демонтувати. Зокрема, підставами демонтувати літній майданчик є: розміщення літнього майданчика на пішохідних доріжках, тротуарах та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів (при влаштуванні літнього майданчика на тротуарі його прохідна ширина має залишатися не меншою ніж 1,5 м), на проїжджій частині вулиць і доріг; на зелених насадженнях. Вагомим порушенням є розміщення літніх майданчиків на пішохідній зоні центральної частини міста без збереження проїзду автотранспорту спеціальних служб. Перевірка виявила, що станом на 12.07.2011р. в центральній частині Львова розташована низка літніх майданчиків з порушенням норм їх встановлення. Тому, керуючись ч.4 ст. 12, 18 Закону України "Про статус депутатів місцевих Рад", я звернувся до міського голови з вимогою перевірити наявність договорів оренди земельних ділянок та дозволів на розміщення літніх майданчиків у Львові; перевірити відповідність літніх майданчиків погодженим проектам та нормам про їх встановлення, та демонтувати літні майданчики, встановлені без відповідних дозволів", – зазначив  депутат Львівської міської ради ВО «Свобода» Андріян Гутник.