Любомир Мельничук в ефірі радіо «Незалежність» пояснив переваги встановлення сезонного тарифу
Новини

В ефірі радіо «Незалежність» голова постійної комісії депутатської діяльності та законності Любомир Мельничук роз’яснив переваги встановлення сезонного тарифу, рішення про запровадження якого було прийняте під час минулого пленарного засідання Львівської міської ради. Також у програмі взяла участь заступник директора з економічних питань ЛКП «Залізничтеплоенерго»  Ярослава Єлфімова.

 

Зокрема, Любомир Мельничук зазначив: «ВО «Свобода» у своїй діяльності намагається застосовувати механізм прямого народовладдя. З усіх важливих  для львів’ян питаннь проводимо зустрічі та громадські слухання у всіх районах Львова, на які запрошуємо як мешканців міста так і представників органів виконавчої влади міста. Тисячі мешканців під час таких зустрічей одностайно висловилися за скасування двоставкового тарифу. Саме це було головною причиною для винесення питання про скасування цього тарифу на минуле пленарне засідання сесії Львівської міської ради. Окрім того, проаналізувавши відповідність тарифу до чинного законодавства України, ми знайшли ряд порушень. Це питання не є політичним, воно винятково господарське. Відміна двоставкового тарифу – це наведення ладу в житлово-комунальному господарстві. Тариф повинен бути справедливим та зрозумілим для мешканців.

Ми запрошували на громадські слухання представників теплоенергетичних підприємств  міста, проте вони проігнорували наші запрошення, адже не змогли б пояснити переваги двоставкового тарифу львів’янам. Також  ухвала передбачає усунення посередників у правовідносинах львів’ян та ЛКП «Львівтеплоенерго» як непотрібних та таких, що створюють додаткові перешкоди.  На даний момент існує ситуація, при якій стосунки між мешканцями міста та ЛКП, які надають послуги із теплопостачання, є вкрай невпорядкованими та призводять до зловживання останніми. Оскільки «Львівтеплоенерго» укладає договори не із мешканцями міста, а із ЖЕКами, то можлива ситуація, коли після розірвання договорів між ними мешканці залишаться без теплопостачання. Отже виробник послуг може внаслідок невчасного погашення заборгованості ЖЕКом  відключити мешканцям опалення, адже не має перед ними жодних договірних зобов’язань.»