Секретар Львівської міської ради Василь Павлюк вшанував пам’ять Героїв Крут
Новини
Спочатку відбулось покладання вінка до могили Ігоря Лоського, а потім Поминальна молитва за полеглими у бою під Крутами біля могили генерала армії УНР Р. Дашкевича. 
 
Крім Василя Павлюка, на покладанні квітів були присутні голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, перший заступник голови Львівської облради Петро Колодій, заступник голови ЛОР Валерій П’ятак, заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів, директор Львівської митниці Роман Микитюк, начальник Львівської залізниці Богдан Піх.
 
«Дехто вважає цей день поразкою, дехто перемогою. Вважаю, що ми повинні святкувати день звитяги, день героїзму українського народу в цілому, бо ці хлопці, що представляли українське суспільство, показали справжню відвагу і лицарство. Вважаю, що цей день мав би бути державним святом і, зокрема, ВО «Свобода» та наш депутатський корпус пропонують державним чиновникам, що представляють українську владу в Києві відзначати 14 жовтня День українського війська. Однозначно цей день мав би бути державним і те, що цього року вшанування пам’яті відбувалось трохи ширше означає, що ця дата не забувається в історії України. Сподіваюсь, що і надалі цю дату будуть вивчати в школах діти і наші нащадки. Але все ж таки не на належному рівні відзначається ця влада. Сподіваюсь, що в найближчому майбутньому ця дата буде відзначатись гучніше і по всій Україні», - зазначив Василь Павлюк, секретар Львівської міської ради.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради