Секретар Львівської міської ради Василь Павлюк зустрівся з депутатами Ради міста Варшава
Новини

Сьогодні секретар Львівської міської ради Василь Павлюк зустрівся з депутатами Ради міста Варшава. 

 
На зустрічі також були присутні Руслан Кошулинський, голова фракції «Свобода» у ЛМР, Тадей Едер, голова фракції «Партія регіонів» у ЛМР та Андрій Якимів, голова фракції «Фронт змін» у ЛМР. З польської сторони були присутні Томаш Здзікот, голова комісії місцевого самоврядування та європейської інтеграції та член комісії з економічного розвитку та комісії з питань організації ЄВРО-2012 і Міхал Дворчик, заступник голови законодавчо-регламентної комісії та член комісії освіти і сім’ї та комісії місцевого самоврядування та європейської інтеграції. На зустрічі також був присутній Марцін Зєнєвіч, віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.
 
Учасники зустрічі поділились досвідом в управлінні містом, розповіли про сильні та слабкі сторони Львова та Варшави та про свої співпраці з іншими містами. 
 
Зокрема, Марцін Зєнєвіч розповів: «Ми, як Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові можемо вас запевнити у сприянні та допомозі на шляху до втілення тих чи інших проектів між Львовом та Варшавою. Адже, на жаль, на даний час і справді недостатньо контактів між Львовом та Варшавою».
 
Як розповіли польські депутати, у Варшави вже є позитивний досвід співпраці з Україною, адже Варшава тісно співпрацює з Одесою та Києвом. Львівські депутати розповіли про свою роботу та співпрацю з шістьма польськими містами.
 
«На сьогоднішній зустрічі ми обговорили напрямки, за якими будемо налагоджувати нашу співпрацю з Варшавою, а вже восени заплануємо робочу поїздку до Варшави, щоб обговорити більш конкретно нашу співпрацю, можливо, підпишемо декларацію про співпрацю, яка у нас є, скажімо, з Любліном. Крім того, нам дуже цікаво та корисно було б дізнатись точніше про механізм роботи Ради міста Варшава. Хоч наша спільна історія є досить складною, проте варто рухатись вперед, дивитись у майбутнє», - розповів Василь Павлюк, секретар Львівської міської ради.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради

 

Коментарі 

 
0 #1 Себе любимих ... 27.05.2011 15:17
А де ж фото поляків ?
Цитувати