Депутати ЛМР підтримали звернення депутата Юрія Михальчишина щодо відновлення тролейбусу номер 1 на ділянці вул. Свенціцького – вул. Литвиненка
Новини
Сьогодні під час пленарного засідання депутати Львівської міської ради проголосували за звернення Юрія Михальчишина, заступника голови комісії з питань депутатської діяльності та законності до міського голови Андрія Садового, начальника департаменту житлового господарства та інфраструктури Наталії Павлюк та прокурора м. Львова.
 
Текст звернення подаємо повнотекстово:
 
Депутатське звернення
 
Міському голові міста Львова Садовому А.
Начальнику департаменту житлового господарства та інфраструктури Павлюк Н.
Прокурору м. Львова
 
До мене звернулись мешканці мікрорайону «Новий Львів» з приводу відновлення руху тролейбусного маршруту номер 1, тимчасово скасованого у 2008-2009 рр. нібито у зв’язку з прокладанням вулицею Снопківською трамвайної лінії на Сихівський житловий масив. Незважаючи на те, що будівництво трамвайної колії було припинене на стадії прокладання 160 метрів колії, демонтовану будівельними працівниками контактну мережу тролейбусу номер 1 на ділянці вул. Свенціцького – вул. Литвиненка так і не було відновлено. Крім того, у квітні 2010 р. невідомими особами було викрадено 290 метрів контактної лінії на вул. Угорській. В результаті мешканці мікрорайону, серед яким чимало пенсіонерів  та мешканців студентських гуртожитків, виявились позбавленими єдиного зручного соціально-спрямованого транспорту, що забезпечував пересування від вул. Шота Руставелі до вул. Енергетичної. Злочинна недбалість спричинила руйнацію важливого транспортного маршруту, у той час як мешканцям не було запропоновано жодної гідної альтернативи.
 
З огляду на вищенаведене, прошу:
 
1. Міського голову м. Львова доручити відповідним виконавчим органам надати інформацію з приводу обґрунтування ліквідації тролейбусного маршруту номер 1 та визначити персонально відповідальних за це рішення.
 
2. Начальника департаменту житлового господарства та інфраструктури Павлюк Н. вивчити можливість відновлення згаданого тролейбусного маршруту з перспективою його продовження за маршрутом вул. Чмоли - вул. Стрийська – Автовокзал (торгівельний центр King Сross Leopolis)
 
3. Прокурора міста Львова провести перевірку законності ліквідації та демонтаж контактної мережі тролейбуса на ділянці вул. Свенціцького – вул. Литвиненка і притягнути винних у завданні збитків комунальної власності м. Львова до відповідальності.
 
Заступник голови комісії з питань депутатської діяльності та законності Юрій Михальчишин

Відділ інформаційної політики секретаріату ради