У Львові відбувся семінар на тему: «Політичні галузеві перспективи розвитку системи охорони здоров’я на основі інноваційних технологій та самоврядних ініціатив»
Новини

У Львові з ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Свобода» відбувся семінар на тему: «Політичні галузеві перспективи розвитку системи охорони здоров’я  на основі інноваційних технологій та самоврядних ініціатив»

 
На семінарі були присутні представники Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини та інших областей України. Метою семінару було формування концепції розвитку реформ та  системи охорони здоров'я в Україні.
 
Експерти розповіли про стан  медицини Львівської, Тернопільської та Франківської областей. Як розповів депутат Львівської міської ради ВО «Свобода»  та організатор семінару Андрій Рікота:
 
«Для впровадження якихось змін необхідно чітке розуміння, що ми хочемо досягти і яким чином іти до цього. На цьому семінарі зібралися найкращі, найфаховіші працівники, щоб  сформувати своє  бачення змін в системі охорони здоров’я. Система охорони здоров’я ,базується на трьох китах: це медична економіка, інформаційні технології та лікар загальної практики – фондотримач, що спільно з пацієнтом несе солідарну відповідальність за його здоров’я»
 
Отож, учасники  семінару з охорони здоров’я використають свій досвід на місцях.