Депутати ЛМР зробили подарунки жінкам-швеям до Дня Матері
Новини

Депутати від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській міській раді привітали працівниць швейного підприємства "Силует» (Українське товариство глухих) з Днем матері. До підприємства завітали заступник голови фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді Юрій Михальчишин,  депутат Львівської міської ради від фракції "Свобода" Олег Якимів та депутат Львівської міськради Лариса Василишин.

 
Майже увесь штат підприємства - це люди із вадами слуху, проте це не заважає їм якісно виконувати свою роботу. Жінки шиють одяг на експорт у країни Європи.
 
"Відроджуючи призабуті традиції вшанування материнства на Галичині, ми не могли сьогодні не привітати наших матерів. Другу неділю травня галичани традиційно відзначають як день матері. Сьогодні ми тут, щоб показати нашим жінкам, матерям, що ми про них пам'ятаємо і робимо все можливе, щоб організувати для них бодай маленьке свято", - зазначив Юрій Михальчишин, заступник голови фракції  ВО «Свобода».
 
"Ми завітали до жінок з вадами слуху, щоб хоч якось прикрасити їм цей день. Це свято на Галичині поступово забувають, тому ми зобов'язані його відродити і зробити нашим матерям радість. Ми подарували жінкам тюльпани, прилади для вимірювання тиску та солодкі подарунки. Сподіваємося, що такі заходи будуть доброю традицією. Вітатимемо наших матерів щороку, й не тільки в такому вузькому колі, але й в загальноукраїнських масштабах", - додав Олег Якимів, депутат Львівської міської ради, ініціатор акції.
 
Депутати окрім квітів дарували ще й цукерки та тискоміри. Подарунками відзначили одиноких матерів, малозабезпечених та тих, хто цього найбільше потребує.     
 
Довідка

Цієї неділі (8 травня) в Україні святкуватимуть день матері. На Галичині це свято почали відзначати ще на початку минулого століття, однак у 1939 році його заборонила Радянська влада. А вже у 2000-му році указом Президента день матері офіційно почали відзначати у другу неділю травня.