У Львові депутати заборонили використовувати символіку СРСР на території міста
Новини

Під час сесії Львівської міської ради з ініціативи фракції Всеукраїнського Об’єднання «Свобода», депутати затвердили ухвалу «Про заборону використання символіки СРСР та комуністичної символіки на території м. Львова».

 
Як повідомив голова комісії депутатської діяльності та законності Любомир Мельничук, ця ухвала зараз є вкрай необхідною через те, що різні шовіністично налаштовані організації намагаються реабілітувати радянську систему.
 
«Зважаючи на можливість розповсюдження у м. Львові символіки неіснуючої тоталітарної держави СРСР та комуністичної символіки, що зумовлює порушення низки положень Конституції України, сьогодні ми ухвалили наступне: заборонити використання на території Львова символіки СРСР; заборонити розміщення цієї символіки на будівлях державних установ і комунальних підприємств міста Львова; заборонити використання символіки СРСР та комунальної символіки під час проведення масових заходів», - зазначив свободівець Любомир Мельничук.
 
Контроль за виконанням цієї ухвали депутати поклали на міського голову Львова та на голову Львівського міського управління  Головного Управління МВС України у Львівській області.

Фото: newsmarket.com.ua

 

Коментарі 

 
+1 #1 Одессит 22.04.2011 13:23
Привет львовяни!
От имени каждого порядочного и простого одессита хочу довести до вас тот факт,что намечается акция в вашем городе-парад с красными знамёнами иницированного в крыму-националистами.Нам одесситам без разницы кто там ваш герой и какие у вас флаги,мы в вашу жизнь не лезим,как и вы в нашу. А горе партии "Родина" ио ГО "Дозор" спокойно жить не могут,вот и посылают своих же соратников на провокации...
Цитувати