"Сьогодні ми почули кожного", - Руслан Кошулинський, голова ВО "Свобода" у ЛМР під час зустрічі у Львівській територіальній первинній організації Українського Товариства Сліпих
Новини

Сьогодні,15 лютого, у Львівській територіальній первинній організації Українського Товариства Сліпих відбулася зустріч з керівником фракції ВО «Свобода» Русланом Кошулинським і головою міської організації ВО «Свобода», головою постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Іваном Гриндою. Мета зустрічі полягала у спілкуванні із людьми з вадами зору, щоб дізнатись про ті проблеми, що їх найбільше турбують. 

 
Львівська територіальна первинна організація Українського Товариства Сліпих налічує 600 інвалідів по зору. Всіх їх об’єднує одна проблема – інтеграція в сучасне суспільство. Тому серед найбільших проблем були названі озвучення світлофорів, спеціально обладнаний громадський транспорт, працевлаштування та оздоровлення.
 
«Ми сьогодні завітали, щоб обговорити проблеми, які склалися у Львівській територіальній первинній організації Українського Товариства Сліпих. Зокрема, ми хотіли почути основні проблеми, що склались в організації, і вирішити як могла б допомогти міська влада людям з вадами зору для вас і для вашої організації. Сьогодні ми почули кожного і будемо допомагати», - зазначив Руслан Кошулинський, голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді.
 
Перш за все Руслан Кошулинський порадив звернутись людям з вадами зору до депутатів-мажоритарників по своєму місцю проживання. Депутат сказав, що кожне звернення буде розглянуте.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради