Василь Павлюк, секретар Львівської міської ради, передав подарунок від Святого Миколая учениці 6-го класу
Новини

Чи не вперше до секретаря Львівської міської ради Василя Павлюка поміж офіційних листів надійшов лист неділового характеру. Автором листа стала Соломійка, учениця 6-В класу Сихівської середньої школи №96. У листі Соломія звертається до Святого Миколая, і дівчинка впевнена, що через Василя Павлюка, секретаря Львівської міської ради, лист дійде до адресата вчасно. Василь Павлюк, у свою чергу, пообіцяв передати прохання Соломії до Святого Миколая. 

Учениця шостого класу розповіла в листі, що вона з своєю сестричкою, дитиною-інвалідом, живе з татом і бабусею, які їх виховують. Оскільки сім’я змушена витрачати багато грошей на лікування сестри, їм доводиться скрутно. Прохання до Святого Миколая  дівчинки було скромним – чобітки, на котрі так не вистачає грошей, та солодощі для неї та сестрички.
 
Секретар ради Василь Павлюк, дотримав слова і передав листа адресату. І ось вже сьогодні Соломії вручили чудові зимові чобітки та ласощі. Дівчинка дуже зраділа, що її бажання збулось та переконалась, що в ці святкові дні збуваються мрії.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради