Керівник фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Руслан Кошулинський пояснив нову філософію прийняття рішень
Новини
За словами Руслана Кошулинського, керівника фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді, депутати фракції ВО «Свобода» відтепер будуть змінювати процедуру прийняття рішень у Львівській міській раді. Про це заявив під час прес-конференції, на якій піднімались питання та ухвали, що звучали на останньому пленарному засіданні. Нагадаємо, що на останньому пленарному засіданні були зняті з порядку денного значна кількість питань різного характеру.
 
«Чому саме такі питання були зняті? Практично за останні 20 років форма демократії через посередників у Львові втратила свою владу. Депутати, які прийшли в міську раду, як правило, забували основну мету і основу взаємин. Городянин є співвласник, депутат – виконавець, що втілює побажання співвласника. За останні роки ці ролі змінились, і депутат взяв на себе роль власника. Відповідно, це відчуження стало настільки великим, що городяни на останніх виборах показали, що вони хочуть змін», - розповів Руслан Кошулинський.
 
За словами депутата, відтепер є такий інструмент як мажоритарний депутат. І тому тепер будь-які рішення сесії міської ради проходитимуть за новою схемою. 
 
«Мажоритарний депутат буде ознайомлюватись з  кожним пунктом порядку денного і спільно з профільною комісією буде ухвалювати рішення. Тільки тоді питання буде виноситись на сесію. Наприклад, на порядок денний виноситься рішення про продовження оренди якоїсь майстерні. Документи всі в порядку, але мажоритарний депутат по цьому округу відтепер має поїхати на місце, звернутись до цього орендаря, а потім розпитати у сусідів, чи справді це майстерня, чи справді все гаразд з цим орендарем, чи вони не проти розміщення там майстерні. Тоді мешканці зможуть висловитись та захистити свої права. Депутати мусять контролювати власність громадян. Ми хочемо побудувати саме такі відносини. Якщо питання не вивчене, то воно мусить бути перенесене до з’ясування всіх обставин», - зазначив Руслан Кошулинський.
 
Що ж до депутатів, які пройшли за партійними списками, то, за словами Руслана Кошулинського, вони всі входять у відповідні депутатські комісії, тому ці депутати також будуть брати активну участь за контролем власності мешканців Львова. 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради