Представники фракції ВО "Свобода" переймаються прибиранням доріг у зимовий період
Новини

Депутати фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді під час прес-конференції розповіли про перші кроки ВО «Свободи» у Львівській міській раді. Зокрема, депутати торкнулись болючого питання прибирання доріг у місті у зимовий період.

 «Ми бачимо, що системно відсутня  відповідальність за прибирання снігу. Сьогодні знайти відповідального за це  ми не можемо. Техніка яка є, не відповідає сьогоднішнім умовам прибирання снігу. Чому сніг прибирають після того, як він уже впав,  коли його треба прибирати під час того, як він падає. Отже,  я , як керівник фракції, наполягатиму, щоб міський голова дав звіт щодо покарання винних.  Громадяни Львова отримала збитки  та дискомфорт. Згідно інформації,якою я володію, травмуються в основному діти та старші люди.  Ми будемо контролювати виконавчу владу,  бо те що зараз робиться не відповідає рівню міста Львова»,  -   зазначив Руслан Кошулинський, голова фракції ВО «Свобода».
 
У четвер зранку я об’їздив чотири райони – Личаківський, Сихівський, Франківський і Галицький, - зазначає заступник голови фракції Іван Гринда. – Частково було прибрано вулиці в Личаківському та Сихівському районах, добре прибрана Стрийська. Не прибрали Наукову і Кульпарківську, а на Городоцькій взагалі виникла аварійна ситуація. Найгірша ситуація була у двох районах – Франківському і Галицькому. Об’єктивних причин, щоб виправдати таку бездіяльність, немає – райони забезпечені піскосумішшю і необхідною технікою. Керівникам районів треба було тільки дати команду, щоб машини виїхали на прибирання. Одні керівники це зробили, а інші недбало поставилися до своїх обов’язків, очевидно, вважаючи, що це їм вкотре зійде з рук. Але цього разу так не буде. Ми вимагатимемо покарати винних.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради