Львівська міська рада обрала нового секретаря ради
Новини
Під час пленарного засідання у Львівській міській раді шляхом таємного голосування на пост секретаря ради обрано кандидата від  фракції ВО «Свобода» Василя Павлюка. Колишній голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» був єдиним кандидатом на цю посаду, інших кандидатів не висували. 
 
З 88 депутатів, які взяли участь в голосуванні 84 проголосували «за»,  3  утримались, 1 «проти».
 
Новообраний секретар ради, так прокоментував свою перемогу:
«Я думаю, що я і  ВО «Свобода» принесе нові ідеї, нові бачення, як місто повинне розвиватися. Міський голова будучи безперечно розумною людиною піде на компроміс і ми зможемо разом  робити добро для нашого міста. Безперечно в нашому сесійному залі кожен депутат індивідуальний і кожен має свою  власну думку, але я для того і обраний секретарем ради, щоб зібрати всі думки, всі побажання і вибудувати їх  в єдине ціле. Я дуже шаную минулого секретаря ради Володимира Леонідовича Квурта,  інтелігентну, розумну, порядну людину. Шкода, що він не є присутній в сесійній залі.  Завдяки йому в нас не було сварок і протистоянь,  бо завдання секретаря ради – це сконсолідувати представників всіх політичних сил, і саме це ми будемо робити», - розповів Василь Павлюк.
 
«У свій час , я пам’ятаю позаминулу каденцію, переважну більшість мала «Наша Україна», і ми змогли тоді співпрацювати. Сьогодні у Львівській міській раді першість має ВО «Свобода».  Ми різні за ідеологічними переконаннями, але, я думаю, що «Свобода» хоче, щоб рада була сконсолідованою і  я  вважаю, що ми знайдемо спільну мову. Якщо говорити про комісії, то нам потрібно домовлятися і знаходити компроміси, а особливо у бюджетному питанні. Бюджетні комісії є основними, бо від них залежить фінансування міста, але все також залежить від складу комісії та від голови цієї комісії. Тому нам необхідно на наступній сесії укласти склад комісій, щоб  Львівська міська рада була повноцінною», - зазначив Мочарський  Андрій, депутат Львівської міської ради.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради