Андрій Стецьків, голова комісії фінансів та планування бюджету у ЛМР про формування бюджету Львова на 2011 рік
Новини
Технічна робота над формуванням бюджету Львова на 2011 рік триває. За словами голови бюджетної комісії Андрія Стецьківа, ті контрольні цифри, котрі Кабмін скинув на озброєння ратуші, оптимізму в собі не несуть.
 
«Якщо взяти контрольну цифру по загальному фонду, яку ми мали на 2010 рік, то вона складала 1 мільярд 261 мільйон гривень. Натомість, на 2011 рік ця ж цифра становить 1 мільярд 300 тисяч гривень. На перший погляд все більш-менш нормально, однак проблема лежить глибше, коли аналізуєш видатки . Так, якщо у 2010 році по контрольній цифрі Кабміну видатки на освіту становили 510 млн. грн., то вже наступного року – 490 млн. грн. Це при тому, що наша освіта і досі не жирувала. Ці кошти йдуть безпосередньо на заплату, на оплату енергоносіїв. Я вже не кажу про ремонт самих навчальних закладів – його ми проводимо за рахунок бюджету розвитку», - констатував Андрій Стецьків.
 
За його словами, аналогічно виглядає ситуація і з фінансуванням міської медицини. Так, якщо у 2010 році на цю галузь передбачено 360 млн. грн., то вже наступного медицині, згідно контрольних цифр, перепаде на 10 млн. грн. менше.
 
«Попри те, що теперішня влада декларує подолання кризи, ані я, ані місцеві експерти, не бачимо результату. Більше того, мені здається, що нам треба вчитися жити при цій кризі», - зазначив Андрій Стецьків.