«Наша Україна» підтримує ФК «Карпати», заявляє голова цієї фракції у ЛМР Василь Трач
Новини

За словами депутата, фракція «Наша Україна» планує вже на найближчому пленарному засіданні сесії ЛМР ініціювати звернення депутатів до ФФУ з проханням скасувати рішення Контрольно-дисциплінарного комітету, згідно з яким ФК «Карпати» позбавили 9 очок у турнірній таблиці цього сезону та притягнули до ряду інших каральних санкцій.

Як заявляє В. Трач, рішення КДК викликає сумніви щодо його справедливості, а покарання ФК «Карпати» - це лише показова акція, але аж ніяк не систематична боротьба із незаконними діями в українському футболі.

«Ми - за чесну гру, але наразі не спостерігаємо прагнення функціонерів ФФУ об’єктивно та повноцінно розслідувати питання договірних матчів в українському футболі, вивчати всі факти корупційних дій та застосовувати покарання до всіх клубів без винятку, - йдеться у заяві фракції «Наша України». Депутати наголошують, що ФК «Карпати», який завжди боровся за дотримання спортивного правила «fair play» в українському футболі, з власної ініціативи розпочав розслідування характеру матчу з ФК «Металіст», який відбувся ще у квітні 2008 року. Клуб добровільно надав усі здобутті матеріали до ФФУ, аби вище футбольне керівництво вжило необхідних заходів для того, щоб український футбол став чесним та не корумпованим».

«Сьогодні відібрати у ФК «Карпати» 9 очок, чесно зароблених в цьому сезоні, означає одне – практично позбавити клуб можливості боротися за призові місця в чемпіонаті та єврокубкову зону. Це удар не лише по команді, а й по тисячам уболівальників клубу, по кожному львів’янину, для яких ФК «Карпати» - один із символів нашого міста», - стверджують депутати.