Під час останнього пленарного засідання депутат ЛМР Сергій Смірнов, пропонує міському голові Андрію Садовому особисто зайнятись зменшення витрат на виробництво тепла, та впровадження альтернативних джерел енергії.
Новини

                                                                                    Сергій Смірнов, депутат Львівської міської ради, попросив Андрія Садового взяти на особистий контроль проведення в найкоротші терміни чіткого аналізу зменшення витрат на виробництво тепла. На думку депутата ці дані повинні стати основою і, базуючись на економічно обґрунтованих розрахунках, дозволити не піднімати тарифи у місті Львові.

«Окремо мушу загострити Вашу увагу на ще одній складовій теплопостачання в місті Львові – впровадженню альтернативних джерел енергії. На превеликий жаль, впродовж останніх років робота в цьому напрямку є спорадичною і несистемною. Теплові насоси, котельні, що можуть працювати на деревині чи вугіллі, системи сонячних батарей виробництва тепла – поодинокі проекти, які в основному залишаються проектами», - наголосив у своєму зверненні Сергій Смірнов. 

Депутат також акцентує на тому, що унезалежнення від газу - через ці ж альтернативні котельні, використання тирси, стружки, вугілля; системи теплових насосів та сонячної енергії може стати вирішальним фактором при формуванні тарифів на теплопостачання.

Крім того, Сергій Смірнов подав пропозицію кожного пленарного засідання в порядок денний включати інформацію про конкретні заходи, які здійснюються міською владою щодо запровадження альтернативних джерел енергії.