Якимів Андрій Ігорович (позафракційний)

Якимів Андрій Ігорович народився 18 листопада 1979 року в с. Ралівка Самбірського району Львівської області. Член постійної депутатської комісії комунального майна та власності.

 Освіта:
1996 -2001 – ЛНУ ім. І.Франка, фінанси і кредит
2002-2003  –  Польсько-американська комісія Фулбрайта (Польща), менеджмент і фінанси
2001-2004 – Ягелонський університет ім. Королеви Ядвіги (Польща)
2001-2004 –  ЛНУ ім. І.Франка, аспірантура, кандидат економічних наук (2005)
 
Трудова діяльність:
2010 –дотепер – директор (співзасновник) Благодійного фонду «Зміни майбутнього»
2009 – дотепер – доцент кафедри технологій управління Національного Університету  «Львівська Політехніка»
2006 – дотепер – президент (співзасновник). Групи компаній «Територія Бізнесу»
 
Громадська діяльність:
2004 -2007 –заступник голови, керівник Департаменту Освіти і  Науки Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО 
2009 - дотепер - член Координаційної ради з питань підприємства при  Голові Львівської обласної державної адміністрації.
2009 - дотепер –координатор Клубу підприємців Львівської області
 
З 2013 року - член ВО "Батьківщина". 
З 20 листопада 2014 року- позафракційний
 
Одружений. Виховує сина.
 

1. 31.03.2011 Щодо звернення мешканців вул.Грушевського, 3 з проханням вирішення питання проведення ремонту сходової клітки.
2. 31.03.2011 Звернення до усіх політичних сил, котрим небайдужа доля українського підприємництва, об'єднати спільні зусилля та залучити до всеукраїнського обговорення в рамках акції "Зміни Податковий кодекс".
3. 31.03.2011 Щодо недопущення скорочення злітно-посадкової смуги аеропорту«Львів».
4. 21.04.2011 Про зобов'язання управління комунальної власності ЛМР розробити, відповідно до запропонованого взірця, перелік об'єктів нерухомого майна, що є у спільній власності територіальної громади міста Львова.
5. 27.05.2011 Щодо звернення мешканців вул.Наливайка, 14 з приводу повернення будинку в чергу на капітальний ремонт та невідповідне виконання своїх обов'язків працівниками ЛКП "Айсберг".
6. 30.06.2011 Щодо передбачення у 2011-2012 навчальному році в спеціалізованій середній загальноосвітній школі № 81 ім. П.Сагайдачного 4-ри перших класи.
7. 30.06.2011 Щодо незадовільного стану пам'ятного знаку "Борцям за волю України", що на вул.Вітовського.
8. 30.06.2011 Щодо стану тротуарів в місті Львові. 
9. 03.11.2011 Щодо викрадення вивіски ТзОВ "Горицвіт", яке знаходиться на вул.Руській, 20. 
10. 03.11.2011 Щодо звернення мешканців будинку № 14 на вул.Зустрічній з приводу ремонтних робіт у їхньому будинку.
11. 15.12.2011 Щодо порушення окремими посадовцями ЛМР рішення сесії ЛМР від 21.04.2011 та розпорядження від 28.04.2011 №158 "Про створення робочої групи з інвентаризації комунального майна." 
12. 16.02.2012 Щодо проблем мешканців буд. № 39 по вул.Джерельній. 
13. 16.02.2012 Щодо розміщення у м.Львові реклами організації "МММ". 
14. 27.06.2013 Щодо скасування п. 1.7 та п. 1.9 рішення виконавчого комітету Львівської міської ради  від 17.05.2013 № 333 "Про внесення змін до рішення викон. комітету від 22.07.2011 № 692". 
15. 19.09.2013 Щодо будівництва велосипедних доріжок.
16. 19.09.2013 Щодо скасування двох пунктів рішення виконавчого комітету ЛМР № 333 від 17.05.2013.
17. 21.11.2013 Щодо дотримання умов договорів перевізниками.
18. 21.11.2013 Щодо проходження психіатричних оглядів педагогічними працівниками м.Львова.
19. 20.03.2014 Щодо роботи управління комунальної власності Львівської міської ради.
20. 10.04.2014 Щодо грубих порушень в роботі управління комунальної власності Львівської міської ради з приводу реалізації протиправної схеми "консервування" нежитлових об'єктів, які є власністю територіальної громади міста Львова.
21. 15.05.2014 Щодо використання нежитлових приміщень на вул.Смольського, 4.
22. 15.05.2014 Щодо внесення змін до договорів оренди використання нежитлових приміщень Львівським історичним музеєм.

 

 




Гук Тарас Ігорович
Коцюбинська Олена Олександрівна
Романюк Ірина Василівна

Статті відсутні



Немає відео з цим депутатом.



Контакт з депутатом