Білоус Андрій Васильович (позафракційний)
Депутати міської ради

Білоус Андрій Васильович народився 4 серпня 1975 року у м. Бурштин Івано-Франківської області. Громадянин України. Заступник голови постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

У 1992 році закінчив Львівську середню школу №42.
1992 – 1997 рр. навчався у Львівському національному університеті ім. І. Франка на факультеті журналістики, після закінчення отримав спеціальність «Журналіст».
 
З 1994 по 1997 рік працював на ТзОВ «Радіо Люкс». Спочатку як журналіст, згодом – керівником служби інформації, а потім заступником директора.
З 1997 по серпень 2005 року працював головним редактором газети «Поступ» у ЗАТ «Видавнича група «Поступ». Згодом – генеральним директором.
З вересня 2005 по травень 2006 року – генеральний директор ТзОВ «Львівська газета».
З 2007 р.- приватний підприємець
 
У 2006 році  був обраний депутатом Львівської міської ради за списком ГП «Пора». Член фракції партії «Пора».  Заступник голови постійної депутатської комісії з питань архітектури, містобудування та архітектури історичного середовища. 
З 29 січня 2015 року- член депутатської групи "Народний контроль у Львівській міській раді
 
Одружений, виховує двох доньок – Юстину, Анну-Емілію, та сина Ярему.
 

Турецька Ольга Іванівна 
Котик Юрій Ігорович
Пухінда Наталія Миколаївна
Войкіна Наталія Романівна
Чіпко Андрій Петрович

1. 24.01.2008 Про надання документів по "Краківському ринку".
2. 28.02.2008 Про надання інформації по "Львівському комбінату побутового обслуговування".
3. 20.03.2008   Про надання інформації ("Бабьорість")
4. 03.04.2008 Про надання проектно- кошторисної документації по "Лісовій казці".
5. 17.04.2008 Щодо зв. гр. Шульги Г.О. (вул. Фурманська, 7/10).
6. 29.05.2008 Про надання матеріалів доповіді щодо результатів діяльності комунальних підприємств.
7. 29.05.2008 Про надання інформації щодо змін індексу інфляції...
8. 29.05.2008 Про використання депутатських коштів.
9. 29.05.2008 Про використання депутатських коштів
 



Статті відсутні



Немає відео з цим депутатом.



Контакт з депутатом